Şartlar & Koşullar

1. Üyelik Bilgilerinizin Gizliliği ve Güvenliği

Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, firmamız tarafından 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

2. Ödeme Bilgileri

Ödeme şekli olarak sadece kapıda ödeme veya havale/eft kabul edilmektedir. Kredi kartı veya diğer ödeme şekilleri şuanda aktif olarak kullanılmamaktadır.

3. Teslimat

Lastikli halı örtüleri tüm dünyaya ulaştırılmaktadır.  Türkiye içerisinde ödeme onayı alınan siparişler stoklarda mevcut ise en geç 7 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.  Ürün bulunamaması, tedarik problemleri gibi sebeplerle kargoya teslimat yapılmazsa müşteri sistemde kayıtlı olan e-posta adresi ya da telefonu ile bilgilendirilir. Siparişler Yurtiçi Kargo aracılığı ile müşterilere yasal 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için alıcının yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak teslimat gerçekleştirilecektir.

4. Cayma Hakkı İade Prosedürü

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 7 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde SATICI'ya, www.cancanparfumeri.com adresindeki iade formu doldurulmak suretiyle e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürün ambalajının bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması (orijinalliği ve tekrar satılabilirliği hiçbir şekilde bozulmamış olması, iç ve dış etiketlerinin sökülmemiş olması) şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün SATICI'ya gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının ürün ile birlikte iadesi zorunludur. Bu belgelerin ve ürünün ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır. İadeler Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilecektir.

İadeler Yurtiçi Kargo ile aşağıdaki adrese gönderilmelidir.

Semerciler mh. Dr. Nuri Bayar cd. 26 B Adapazarı/SAKARYA

İade tutarları sipariş esnasında kullanılan ödeme metodu ile geri ödenir. Kapıda ödeme ile yapılan alışverişler için müşteriden banka hesap bilgileri talep edilir. Havale/EFT ücreti tarafımıza aittir. Havale/EFT ile yapılan alışverişlere ilişkin iade tutarları ilgili hesaba havale/EFT ile ödenir. Üründen kaynaklı hatalar olması durumunda ürün incelemelerinin laboratuarlarımızda yapılması gereken hallerde alıcının beklemesi gereken inceleme süresi alıcıya bildirilecektir.

5. Şikayet ve Talepler

Talep ve şikayetleriniz aşağıdaki iletişim adresine yapılacaktır.

Firma:               Vehbi Dinler - Cancan Parfümeri

Firma Adresi:   Semerciler mh. Dr. Nuri Bayar cd. 26 B Adapazarı/SAKARYA

Telefon:             +90 554 803 70 18

Web Adresi:      www.cancanparfumeri.com

E-mail Adresi:   siparis@cancanparfumeri.com